تبليغات X
 
***
 
 
 
امروز 1/دی/1393

..:: اخبار نابغه کوچولو ::..
شروع جلسه رايكان تهران
اطلاعیه برای کاربران محترم
شروع جلسه رايكان قم
جلسه 5 و 6 دوره 40 ارسباران
به روز شدن قیمت های فروشگاه 92
قیمت به روز مجموعه ادراک فراحسی
نحوه پرداخت
اطلاعیه مهم در مورد قیمتهای محصولات
اطلاعیه مهم جهت لغو شدن خرید اینترنتی
اطلاعیه فلش کارت نقاط خندان
پخش زنده برنامه تلویزیونی در شبکه سلامت چهارشنبه ها
پ��سخ به سوالات
اطلاعیه شهریه کلاسها در سال92
تغییر نام موسسه
خبر جدید سی دی ریاضیدان
کاربران گرامی سایت
قرار گرفتن رایگان دانلود نقاط 1 تا 50
قرار گرفتن دفترچه راهنمای استفاده از محصولات دوره های نابغه های کوچک
 
 
عضویت
کلمه ی عبور را فراموش کرده ام

 
..::*موسسه ی نابغه های کوچک آسمانی ..::*::..شماره ی ثبت 852 *::..
        
 
 

"والدین گرامی
سرانجام قرن بیست و یکم از راه رسید. این قرن تازه چه چیزی به ارمغان آورده  است؟ من معتقدم این قرن سرشار از امید خواهد بود قرنی که دنیا را دگرگون خواهد ساخت.
نیمکره راست مغز از بدو تولد تا سه سالگی نیمکره غالب مغز در کنترل اعمال انسان است. در طول این دوره فراهم سازی نیازهای کودک و برانگیختن منظم حواس پنجگانه اهمیت زیادی دارد. این دوره همچنین زمانی است که کودک به سرعت اطلاعات دریافت کرده واشتیاق  بی حد وحصری برای یادگیری دارد.
بچه ها بسیار سریعتر از آنچه که والدین تصور کنند رشد کرده و بزرگ می شوند. مغز انسان بلافاصله پس از تولد به سرعت رشد خود را آغاز می کند. در شش سالگی 70% مغز رشد کرده و در حدود ده سالگی 90% مغز رشد می کند. انجام تغییرات در مغز پس از این دوره بسیار دشوار خواهد شد و برای هرگونه تصحیح ، تلاش طاقت فرسایی لازم است.
زمانی که نیمکره راست مغز همراه با نیمکره چپ رشد کرد، مغز انسان به حدی رشد کرده است که دارای سطح بالایی از استعدادهای بالقوه است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که کودک می تواند از انتظارات ما فراتر رود و قدرتهای خود را نشان دهد. لطفا به عنوان والدین کودک به این واقعیت یقین داشته باشید؛ استعدادهای بالقوه کودک خود را با عشق ورزیدن به او پرورش دهید.
کودکان دارای قدرتهایی هستند که ما از وجود آنها بی اطلاع هستیم ؛گویی که چیزهایی کاملا عادی هستند. آنها را می بینیم که به سرعت مقادیر بسیار زیاد اطلاعات را به خاطر می سپارند و آنها را به یاد می آورند، حوادث آینده را پیش بینی می کنند، توانایی های ورزشی خود را ارتقا می بخشند. تمام این فعالیتها راهنمایی برای شیوه آموزشی ای است که تمام رویکردهای متداول در باب تربیت کودک را در قرن بیست و یکم متحول خواهد کرد." 
                                                                                                   پروفسورمکوتو شیچیدا

 

 

پدر و مادر عزیز
هر کودک می تواند در هر زمینه ای که مورد چالش واقع می شود، برای نفر اول شدن تلاش کند. او از توانایی ابداع و اراده برای کمک به جهان برخوردار است. این وظیفه والدین است که فرزندی سرزنده و با استعداد پرورش داده و به او بیاموزند که این کار دست یافتنی است. کودکان کامل و بی نقص به دنیا می آیند. این چگونگی عشق ورزیدن والدین به فرزندشان است که می تواند بر کیفیت زندگی و استعدادهای بالقوه او تاثیرگذار باشد. در این  موسسه، وظیفه ما کاهش فشارهای عصبی و نگرانی هایی است  که والدین درباره تربیت کودکانشان دارند .
ممکن است بسیاری از والدین با جدیدترین نظریه ها و شواهد مربوط به تربیت کودکان آشنا نباشند. والدین بسیار دیگری نیز ممکن است هنوز اطلاعات قدیمی را مورد استفاده قرار دهند. ما آمده ایم تا به لطف خدا ، مطابق با پیشرفته ترین متد توسعه ذهن در جهان شما را یاری کنیم تا در پرورش فرزندان نابغه با موفقیت بیشتر و کمترین فشار عصبی گام بردارید.

 

 


     
 
 Copyright > p;Copyright >
 Copyright nabeghehkoochooloo.ir© 2010 _ best View in IE7 + And 1024*768
Designed by AppDev.ir